Jaký má kolagen účinky na nehty a pleť?

Když se řekne kolagen, měla byste si představit zdravou, hydratovanou a pevnou pokožku. Právě tyto účinky kolagen zajišťuje. Jestliže jste v poslední době zaznamenala kožní problémy, může za tím stát úbytek či nedostatek kolagenu. V současné době jsou na trhu k dostání doplňky stravy, se kterými můžete kolagen doplnit. V dnešním článku se podíváme, s jakými kosmetickými problémy je schopen kolagen zatočit.

Pokožka

S příchodem čtyřicátého roku života se začíná měnit také kůže. Ochabuje a stárne. Jestliže patříte mezi ženy, které pečují o svůj vzhled a nechtějí si připustit, že stárnou, musíte pro to něco udělat. Začněte užívat kolagen, který je schopen oddálit stárnutí kůže. Kolagen zajistí pružnou a pevnou pokožku, se kterou se můžete chlubit i ve čtyřicíti. Současně se zpomalí tvorba vrásek.

Nehty

Dále byste měla myslet na své nehty. Spousta žen se trápí tím, že má lámavé a třepivé nehty. V horším případě se nehty odlupují. Ale i těmto problémům může být konec. Už nebudete muset chodit na modeláž nehtů, protože se vám o nehty postará kolagen, který budete do těla dostávat formou doplňků stravy. Předcházíte tak třepení a lámání nehtů.

Vlasy

Chcete-li mít krásné vlasy jako z reklamy, opět vám může pomoci kolagen. Vaše vlasy budou po užívání této látky husté, pevné, lesklé a hlavně zdravé. Na vlasech se projevuje hlavně váš životní styl, výživa, hormonální rovnováha v těle a v neposlední řadě je kvalita vlasů ovlivněna stresem či zdravotním stavem vašeho organismu. S kolagenem si zajistíte hustou hřívu a také husté řasy.

S kolagenem můžete zlepšit také problémy se šlachami a klouby. Užívá se při léčbě celulitidy, akné a také slouží k likvidaci následků onemocnění nehtů. V současné době je kolagen na trhu k zakoupení jako doplněk stravy. Nabízí se vám spousta výrobců, která má ve svém portfoliu produktů kolagen. Vybrat si můžete dle recenzí na internetu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *