Co škodí vaší pleti

Chcete mít krásnou a zdravou pleť? Máte pocit, že i když se staráte o svou pleť, stárne rychleji nebo máte potíže s vyrážkami? Zde je pár tipů jak můžete zjistit, co vlastně škodí vaší pleti a celkově jaký to má vliv i na vaše vlasy a nehty. I přesto, že máte spoustu přípravků z drogerie, může se stát, že vidíte na své pleti i tak spoustu nedokonalostí. Zamyslete si, čím vším vaší pokožce příliš neprospíváte. A budete se divit, protože možná toho nebude málo.

Nečistoty

Zkuste zapřemýšlet a představte si, jak je to dlouho, co jste si vyčistila štětec, kterým nanášíte make-up nebo stíny na oči. Pokud si nemůžete vzpomenout, pravděpodobně toto bude jeden z důvodů, proč máte problémy se svou pletí. Pokud se pravidelně nebudete štětce čistit, tak se připravte na to, že si s jejich pomocí budete rozetírat bakterie, mastnotu a pozůstatek ostatních přípravků, jenž zůstávají ve štětci. Zkuste své štětce umývat alespoň jednou za dva týdny. Použít můžete jemný šampon. Štětinky jemně promněte pod vodou. Čistý štětec poznáte tak, že voda zůstane čirá. Poté ho nechte uschnout.

Nezapomeňte na mobil

Jistě častokrát telefonujete. Při telefonování však tisknete mobil, který obsahuje spoustu mikrobů, k pleti. Proto ho někdy protřete ubrouskem, který je antibakteriální. Dbejte také na to, abyste se zbytečně svými prsty nedotýkali pleti. Protože za den se mnohokrát dotkneme věcí, které obsahují bakterie.

Chce to klid

Pokud máte problémy se spánkem nebo jste hodně vystresovaní, pokožka se hůře regeneruje. Proto se snažte být více v pohodě, dostatečně relaxujte, zdravě jezte a užívejte potravinové doplňky. Výbornou volbou je například řasa chlorella, která zmírňuje negativní dopady při stresu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient