Ekokočka: Svět voňavých pokladů

Skrytý za nenápadnou výlohou v centru Vsetína se nachází malý, ale okouzlující krámek, kde to voní domácí pohodou. Ekokočka je místem plným pokladů pro vaše zdraví i krásu, stvořených s láskou a ohleduplností k přírodě.

Sotva vkročíte dovnitř, zaplaví vás jemné aroma bylin, květin a exotických olejů. Několik metrů čtverečních skrývá nečekaný poklad – regály naplněné mýdly, krémy, mléky, mastmi, oleji a dalšími drobnostmi pro péči o tělo i domácnost. Léčivé, voňavé, každý kousek je ručně vyrobený z pečlivě vybraných přírodních surovin.

Majitelka Ekokočky si složení produktů přísně hlídá. Důvěřuje výhradně českým producentům, kteří vyrábějí v malých sériích za použití toho nejlepšího – bylin, olejů, přírodních esencí. Do každého kusu se tak vlévá energie a láska. „Paleta je pestrá, protože každý potřebuje něco jiného. Každý něco jiného hledá, ale toto je místo, kde všichni najdou to, co potřebují,” říká majitelka s úsměvem.

Sortiment přírodní kosmetiky, dekorativní kosmetiky, produktů pro pleť, vlasy i tělo je opravdu rozmanitý. Není tu však jen kosmetika, naleznete zde ale i drobnosti pro domácnost, bytové vůně, svíčky či sůl do koupele. Pokud se vám nechce jezdit do Vsetína, nemusíte. Ekokočka nabízí spolehlivou zásilkovou službu, která vám oblíbené výrobky doveze až do vašeho domova.

Původ názvu obchůdku je zřejmý – inspirací je elegantní kočka, symbol krásy, nezávislosti a péče o sebe samu. „Kočka je svobodná, klidná, pozorující, opatrná, elegantní, charismatická,” vysvětluje Petra. „Kočka o sebe příkladně pečuje. A právě proto se říká o krásných ženách – to je ale kočka.”

Ekokočku provozuje nejen jako malý obchůdek, ale i jako stáčírnu ekologické drogerie Tierra Verde se svozem a doplňováním prázdných nádob. Zájemci tak mohou nejen nakoupit certifikovanou přírodní kosmetiku ve vkusném a voňavém zaobalení, ale také naplnit své vlastní nádoby a šetřit tak planetu před dalším odpadem.

Jestli hledáte místo s výjimečným kouzlem, kde můžete nejen nakoupit kvalitní přírodní produkty, ale i načerpat pozitivní energii, Ekokočka je pro vás tou pravou volbou. Odměňte se sami nějakou tou drobnůstkou, která vám zpříjemní den. Ať už zavítáte osobně do kamenné prodejny, nebo se nám ozvete přes e-shop, rádi vás přivítáme v našem malém království vůní a kvality.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient