Jak připravit miminku bezpečný, útulný pokojíček?

Je pravdou, že miminku není nutné hned ze začátku dělat pokojíček, ale je to mnohem lepší, jelikož se miminko v noci budí a vy musíte vstávat. Je na Vás, jak se dohodnete, kdo za miminkem půjde, každopádně jeden z Vás bude chtít rád spát, a proto je mnohem lepší mít pokojíček brzy. Děťátko a jeho pokojíček – jak by měl vypadat a co vše miminko potřebuje v pokojíčku mít?

Postýlka a matrace

Každá rodina s miminkem nezbytně potřebuje postýlku. Můžete také zvolit koupi kolébek, které jsou lehké, a snadno se s nimi manipuluje. Každopádně si promyslete, jestli je pro Vás lepší koupit kolébku na malou chvíli, pro novorozeně a poté vyměnit za dětskou postýlku, nebo je pro Vás lepší, když se pořídí hned dětská postýlka.

Kupujte matraci do postýlky novou a tvrdší, kvůli jejich páteři. Vhodná matrace je matrace pěnová, kvůli vlhkosti. Přebalovací pult Nejlepšími přebalovacími pulty jsou ty pulty, které jsou jako nábytek. Také určitě oceníte různé odkládací prostory nebo šuplíky, kde budete moci odkládat různé věci pro novorozence, které chcete mít po ruce. Když máte tu možnost mít šuplíky a odkládací prostory, budete pořád v blízkosti miminka a nemusíte od něj odcházet. Velice Vám to ulehčí práci.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient