Jak probíhá erotická masáž? Možná ne tak, jak byste očekávali

Pod souslovím erotická masáž si spousta lidí představí sexuální služby. To je ale široce rozšířený omyl. Pokud se vydáte na masáž, nemůžete očekávat nic jiného než masáž, k sexuálnímu styku opravdu nedojde. Zato si ovšem z takové masáže odnesete daleko nezapomenutelnější zážitky než z většina pohlavních styků ve vašem životě.

Erotická masáž má stejně jako jiné klasické masáže velmi pozitivní účinky na tělo i mysl. Dokáže vás uvolnit, rozproudit vám krev v těle, přivést na jiné myšlenky, ulevit od bolesti a uvolnit napětí. Jiná je však v tom, že se masérka či masér věnuje primárně vašim intimním partiím.

Masáž vás přivede k vyvrcholení, klidně i několikanásobnému

Máte chuť něco takového zažít? Tak se vydejte do našeho hlavního města, tam působí vícero salónů nabízejících tyto služby. Zájemcům nabídne Praha masáž penisu i různé další speciální techniky. Například v salónu Relax point 66 poskytují speciální masáž penisu s názvem COME and CUM, která je jednou z nejlevnějších a ani nezabere mnoho času. Jestliže hledáte opravdu jen chvilkové uvolnění po náročném dni nebo o polední pauze, přijďte. Postará se o vás krásná masérka, a to bez zdržování. Žádná masáž, žádné něžné povídání, zaměří se rovnou na váš penis a varlata. Vy si poležíte na zádech a užijete si vyvrcholení.

Při COME and CUM máte v ceně jedno vyvrcholení, existují ale i masáže, při nichž jich můžete zažít rovnou několik. A to kdykoliv dostanete chuť, protože salón sídlící v Praze 2 masíruje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Co očekávat, pokud přijdete na masáž?

Pokud vás zaujala Praha 2 erotická masáž v salónu Relax point 66, prostě se objednejte a přijďte. Nemusíte si s sebou nic nosit, ručník, pantofle a další věci vám zapůjčí. Většina masáží zahrnuje erotickou sprchu před, někdy i po masáži. Koupelny jsou vždy uvnitř místností, takže budete mít absolutní soukromí. Během masáže si můžete vychutnat také nápoj. A navíc se dá přijít i bez objednání, v salónu se vždy nachází nějaké masérky připraveny k vašim službám.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient