Jaké barvy léčivých kamenů se k vám hodí podle znamení zvěrokruhu?

Pro každé znamení zvěrokruhu jsou vhodné jiné léčivé kameny. Beranům svědčí ohnivost červené barvy, Blížencům sedí optimistická žlutá a Raka posílí čistota bílého drahokamu.

Červená dodá životní energii

Zrozenci Berana, Lva a Štíra by u sebe měli nosit kameny červeného zbarvení. Lvům svědčí rubín a červený turmalín rubelit, protože jim dodává vitalitu a chrání srdce. Mimo jiné by měli upřednostnit drahokamy zlaté, jako jsou zlato, topaz či citrín. Beranovi poskytne vnitřní sílu a životní elán granát, karneol a hematit. Ke Štírovi patří červený jaspis, který zajistí harmonii stejně jako fialové kameny poskytující zklidnění a potlačující strach.

Žlutá přivádí optimismus

K Blížencům, Pannám a Býkům náleží žlutá. Kameny této barvičky v nich vzbudí touhu poznávat a posílí je v životních nesnázích. Žlutý karneol a tygří oko jsou pro Blížence ochrannou, neboť uklidní jejich mysl. S Býkem jsou spjaty i zelené a růžové kameny. Všechny odstíny v nich vzbudí lásku a pocit bezpečí, proto by měli nosit malachitový náramek. Mimo jiné se k Pannám hodí kameny modrého a purpurového zbarvení posilující koncentraci, tvořivost a inspiraci.

Bílá přivábí štěstí a životní harmonii

Elegantní stříbrné náušnice s pravou říční perlou ocení Kozorozi, neboť je s nimi tato barva úzce spjata. Nabízí jim uklidnění a přístav naděje. Hodí se k nim také kontrastní černá, symbol duševního klidu a profesní dokonalosti. Bílé šperky ocení i Raci, díky ní vstřebají pozitivní energii.

Modrá je spjata s koncentrací

Střelcům, Vodnářům a Rybám pomůže při soustředění drahokam modrého zbarvení. Rybičky zaujmou i modrozelené a růžové klenoty přinášející pocit blaha, jistoty. Poslouží jako ochrana před špatným rozhodnutím. Vodnáře bude životní cestou provázet tyrkys a modrý topaz, otevřou mu cestu k inspiraci. Střelcova představivost a intuice zesílí také díky fialovým kamenům. Váhy nosí rády modré šperky, ale také zelené a růžové, to kvůli dosažení vnitřního klidu a nesobecké lásky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient