Jaký má kolagen účinky na nehty a pleť?

Když se řekne kolagen, měla byste si představit zdravou, hydratovanou a pevnou pokožku. Právě tyto účinky kolagen zajišťuje. Jestliže jste v poslední době zaznamenala kožní problémy, může za tím stát úbytek či nedostatek kolagenu. V současné době jsou na trhu k dostání doplňky stravy, se kterými můžete kolagen doplnit. V dnešním článku se podíváme, s jakými kosmetickými problémy je schopen kolagen zatočit.

Pokožka

S příchodem čtyřicátého roku života se začíná měnit také kůže. Ochabuje a stárne. Jestliže patříte mezi ženy, které pečují o svůj vzhled a nechtějí si připustit, že stárnou, musíte pro to něco udělat. Začněte užívat kolagen, který je schopen oddálit stárnutí kůže. Kolagen zajistí pružnou a pevnou pokožku, se kterou se můžete chlubit i ve čtyřicíti. Současně se zpomalí tvorba vrásek.

Nehty

Dále byste měla myslet na své nehty. Spousta žen se trápí tím, že má lámavé a třepivé nehty. V horším případě se nehty odlupují. Ale i těmto problémům může být konec. Už nebudete muset chodit na modeláž nehtů, protože se vám o nehty postará kolagen, který budete do těla dostávat formou doplňků stravy. Předcházíte tak třepení a lámání nehtů.

Vlasy

Chcete-li mít krásné vlasy jako z reklamy, opět vám může pomoci kolagen. Vaše vlasy budou po užívání této látky husté, pevné, lesklé a hlavně zdravé. Na vlasech se projevuje hlavně váš životní styl, výživa, hormonální rovnováha v těle a v neposlední řadě je kvalita vlasů ovlivněna stresem či zdravotním stavem vašeho organismu. S kolagenem si zajistíte hustou hřívu a také husté řasy.

S kolagenem můžete zlepšit také problémy se šlachami a klouby. Užívá se při léčbě celulitidy, akné a také slouží k likvidaci následků onemocnění nehtů. V současné době je kolagen na trhu k zakoupení jako doplněk stravy. Nabízí se vám spousta výrobců, která má ve svém portfoliu produktů kolagen. Vybrat si můžete dle recenzí na internetu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient