Je lepší nechat si udělat profesionální potisk

Originalita se dnes celkem rychle vytrácí a platí to i o módě. Pokud chcete na ulici alespoň trochu vyčnívat, můžete si buďto nechat ušít zbrusu nové šaty sobě na míru, což vás bude bezpochyby stát nemalé finanční prostředky, nebo vyzkoušejte potisk textilu. 

Nejedná se sice o tak razantní změnu jako v případě zcela originálního oblečení, avšak i zde je možné si dost vyhrát.

Domácí zkouška

I když se dnes dají bavlněná trička s potiskem běžně koupit, klidně si můžete svou verzi udělat i u sebe doma. Kupodivu nejde o nic náročného na vybavení ani čas. V podstatě vám stačí vlastnit průměrné PC, případně laptop, tiskárnu, ideálně barevnou, a dokoupit si musíte nažehlovací papír do tiskárny.

Pak už jen stačí v grafickém editoru dle vašeho výběru vytvořit nějaký návrh, hodit ho na papír a výsledek nakonec přežehlit na tričko či oblečení dle vašeho gusta.

Víceméně vás tato sranda nebude stát prakticky žádné peníze a jen minimum času. Zde hodně záleží hlavně na tom, jak dlouho vám trvala práce s grafikou.

Takto potištěné tričko nakonec může vypadat i docela dobře, ovšem obvykle pouze po velmi krátkou dobu. S postupem času se bude potisk drolit a jinak deformovat. Navíc jakmile hodíte tričko do pračky, zcela ho tím znehodnotíte, jelikož naprostá většina potisku z povrchu během praní sleze.

Jako zajímavý experiment nejsou tyto domácí pokusy špatné, nicméně toužíte-li po něčem kvalitním, přeci jen je lepší obrátit se na profesionály.

Profesionální práce

U profíků si můžete objednat nejen trička, ale také třeba pánské košile s potiskem, kšiltovky, případně dokonce i celou řadu reklamních předmětů. I v tomto případě budete moci popustit uzdu své kreativitě, jelikož logo si každý může vytvořit sám. Nechcete-li se však s něčím takovým dělat, prostě si vyberete jedno z mnoha již vytvořených.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient