Jsou papírové ručníky lepší než látkové?

Jsou papírové ručníky lepší než látkové? Mnozí mohou namítat, že látkové ručníky šetří přírodu. Ale co se hygieny týče, jsou lepší ty papírové.

Jaké jsou výhody papírových a látkových ručníků?

Mnoho restaurací, firem a ordinací zvažuje při výběru vhodného vysoušení rukou variantu papírových nebo látkových ručníků. Mnoho investorů má za to, že látkový ručník je ohleduplnější k životnímu prostředí, protože vyhazování jednorázového papírového ručníku do koše představuje zátěž pro přírodu.

Papírové ručníky jsou oproti látkovým ručníkům pohodlnější na použití. Nemusí se prát, žehlit ani skládat. Vzhledem k tomu, že látkové ručníky jsou opakovaně použitelné, jsou trvalejší. Ale ze všeho nejdůležitější je správná hygiena rukou po umytí. Pokud si utřete ruce do látkového ručníku, přenesete na ruce choroboplodné zárodky, které pak snadno roznesete po okolním prostředí. Pokud jde o sušení rukou ve školách, školkách, veřejných toaletách, salonech a ordinacích, je vysoká úroveň hygieny na prvním místě. A tu zajistí výhradně jednorázové papírové ručníky.

Buďme ekologicky odpovědní

Ručníky papírové skládané jsou vyrobeny z vysoce kvalitního recyklovaného papíru. K dostání jsou v různých variantách. Ekonomická jednovrstvá varianta s inovativním systémem skladu pro snadné oddělení ze zásobníku vyniká vysokou savostí a pevností při namočení. Tuto variantu doporučujeme do umýváren. Kvalitní dvouvrstvá a třívrstvá varianta je šetrná k pokožce při častém použití. Tuto variantu doporučujeme do ordinací a salonů.

Ekonomické produkty do ordinací

Papírová podložka na lůžko představuje ideální volbu do ambulance, ordinace nebo salonu. Jednorázová podložka zajišťuje vysokou úroveň hygieny vyšetřovacího lůžka. Dá se snadno vyměnit a denně zlikvidovat. Každá role je hygienicky balená ve folii. Dvouvrstvá celulóza je neutrální k pokožce a sliznicím. Jde o ekologicky šetrný výrobek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient