Kvalitní dildo slouží mnoho let!

Dokonce by se dalo říci, že přežije několik generací, byť uznáváme, že erotické hračky by se především z hygienických důvodů dědit rozhodně neměly. Jinak je s nimi povoleno takřka vše. Zavřete oči, popusťte uzdu své fantazii a nechte se unášet svými nejdivočejšími sny. 

Dilda jsou vskutku sofistikovanými erotickými hračkami, které dokážou rozpálit nejednu ženu. Jedná se totiž o mnohdy velmi autentické náhražky penisu. A můžete s nimi zažít nečekané. S nimi je totiž vše výhradě ve vaší režii! Zamlouvá se vám tento scénář? Pak čtěte dál! 

Vybírejte na sexio.cz

Bohatý výběr dild najdete například na internetovém sexshopu sexio.cz. Jaké dildo by se vám zamlouvalo? Klasické? Oboustranné, s přísavkou, skleněné, připínací, nebo již zmíněné realistické. To od skutečného penisu téměř nerozeznáte! 

Jaké dildo zvolit? 

Za šperk se dají považovat dilda skleněná. Obzvláště model Realistic Head Glass Dildo s realistickým žaludem z křišťálově průzračného skla. Troufám si tvrdit, že na tomto dildu pracoval skutečný mistr sklář. Raději si ho ale nevystavujte. Přeci jen se jedná o erotickou hračku, která by neměla být vystavena na odiv veřejnosti, ale schována v intimním kufříčku. 

Dvojitá zábava s oboustranným dildem

Spousta zábavy a žhavých chvilek je zaručena s dildem oboustranným, která umožňují tzv. dvojitou penetraci. Zatímco některé modely umožňují střídání různě tvarovaných stran (každá strana slouží ke dráždění jiné části těla), ty do tvaru písmene U pracují najednou. Tedy v jeden okamžik dráždí jak vaginu, tak řitní otvor. 

Dilda připínací a s přísavkou

Co takhle si dildo připnout ke stěně či vaně? Dokážete si představit, co by mohlo následovat? Pokud ano, možná byste měli zvolit dildo s přísavkou. Mezi těmito typy dild najdete i již zmíněná dilda realistická. V nabídce dokonce najdete dilda s různou barvou pleti včetně těch černošských. Nejenom pro lesbické milování jsou určena dilda připínací. Ty však využijí i klasické páry, z nichž muž třeba trpí erektivní dysfunkcí, nebo mu ve styku brání jakýkoliv jiným problém. 

Už víte, jaké dildo zvolit? Co takhle si je postupně pořídit všechny? A střídat je dle chuti a nálady?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient