Liposukce: Cesta ke krásné postavě!

Chcete mít nižší tělesnou hmotnost a vytvarovanou postavu? Stále se vám nedaří efektivně a dlouhodobě hubnout? Diety, které jsou volně dostupné na internetu, jsou sepsány obecně. Každé tělo ale potřebuje něco jiného. Zapomeňte na drastické diety, které pomohou jen na chvíli. Výživový poradce vám sestaví jídelníček na míru, upraví vám životosprávu tak, abyste neměli takzvaný „jo-jo efekt“. Výživový poradce je zastáncem hesla „jíst zdravě a správně,“ jedině taková cesta vás dovede k přirozenému a trvalému hubnutí. Výživový poradce přistupuje ke klientům individuálně a každému tělu složí jiný jídelníček.

 

Jestliže chcete zhubnout, pak je důležité začít se správnou životosprávu. Nedoporučuje se kouření, ani pití alkoholu. A pamatujte, že liposukce není na hubnutí, ale pouze na odstranění přebytečného tuku.

Liposukce zmražením pro tvarovanou postavu

Novou technologií k odstranění uložených tukových polštářů je liposukce zmražením neboli kryolipolýza. Liposukce zmražením byla vyvinuta americkou společností Zeltiq Coolsculpting a jejím cílem je redukovat podkožní tuk ochlazováním tukových buněk. Výsledky jsou impotantní. Máte-li problémové partie, odkud se tuk jen těžko cvičením a dietou odstraňuje, liposukce zmražením vám pomůže. Jsou používány nejmodernější technologie, je garantován úbytek minimálně 25 % tuku po jedné aplikaci a navíc se liposukce zmražením řadí mezi bezbolestnou liposukci.

Na problémové partie tumescentní liposukce

Tumescentní liposukce je známá také pod názvem laserová liposukce, která se provádí bez celkové narkózy. Jejím účelem je souběžná modelace partií kůže ošetřované části těla. Tumescentní liposukce je bezbolestná technika trvalého odstranění nahromaděných podkožních buněk v oblasti problémových partií, odkud se tuk cvičením či dietou odstraňuje těžko. Tumescentní liposukce používá moderní technologie. Je využitý laser, který odstraní buňky, aniž by vám zůstaly jakékoliv jizvy. Za chvíli si budete moci užívat krásného těla, bez přebytečného tuku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient