Moderní metody plastické chirurgie – jak na omlazení obličeje

Trápí vás známky přibývajícího věku v obličeji? Špatně snášíte nové vrásky, povislá oční víčka či spadlé koutky úst? Čas bohužel nelze zastavit a s ním ani všechny tyto neduhy. Naštěstí žijete v moderní době s neustále se vyvíjejícími technologiemi a lékařskými metodami, díky kterým je možné i v padesáti letech vypadat na 35. Dříve byly zákroky plastického chirurga považovány za něco, co si mohla dovolit jen bohatá smetánka a celebrity. Dnes už je však doba jiná a tyto operace jsou dostupné prakticky pro každého.

Jak se efektivně zbavit vrásek

Mezi jeden z nejvyhledávanějších zákroků na klinikách estetické medicíny patří odstranění vrásek. Praha je v tomto směru ideální volbou pro podstoupení operace, jelikož je považována za centrum plastické chirurgie v České republice. Profesionální chirurgové vám zde díky speciální metodě facelift dokáží zajistit o několik let mladší vzhled. Princip spočívá ve vypnutí kůže na vašem obličeji, čímž se vrásky zredukují a zároveň se decentně pozvednou koutky vašich úst. Tuto metodu využívají lékaři po celém světě a podstupují ji jak ženy, tak i muži, kteří nejsou spokojeni se svým vzhledem.

Oční víčka prozradí mnoho

Nejen vrásky jsou známkou pokročilého věku. Také vaše horní a spodní víčka mohou vypovídat o tom, že dvacet už vám dávno bylo. Na klinikách estetické medicíny se tak běžně nabízí plastická operace očních víček. Cena tohoto zákroku se pohybuje od pěti do 35 tisíc korun. Záleží na rozsahu operace, použitém materiálu a také na tom, zda chcete zákrok podstoupit v celkové anestezii. Jelikož se jedná o složitější operaci, je nejprve zapotřebí konzultace s lékařem, který posoudí, zda jste vhodným kandidátem. Ve většině případů se tento úkon provádí u žen po čtyřicítce, které zaznamenaly na svých víčkách přebytek kůže nebo tukové váčky, jež lze chirurgicky odstranit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient