Nová řada pneumatik

Pokud vás zajímají informace z automobilového světa, přinášíme vám pár zajímavostí, které se dočtete v tomto článku. Jestliže si přejete koupit auto, můžete navštívit třeba autobazar nebo se ozývat na inzeráty například v novinách. Společnost Michelin vytvořila novou řadu obutí a to pro několik typů provozu v dálkové dopravě. Tato řada se jmenuje X Line Energy. Pro návěsové soupravy bylo vyvinuto X Energy SaverGreen. Toto je označení francouzského obutí pro soupravy návěsů. Tyto kola jste mohli nalézt u tahačů. U těchto tahačů šlo především o nízkou spotřebu paliv. V minulém roce Michelin představil novou řadu X Line Energy. U této řady se očekává, že dojde k nižšímu valivému odporu a také se prodlouží životnost. Tyto výhody vznikly z důvodu použitý nových materiálů.

Jediný rozměr

Nové pneumatiky řady X Line Energy mají hodnotu B a to pro oblast valivého odporu pro tahače. Potom také A, která je pro návěsy. Díky základu, který je speciální, tyto pneumatiky se vyznačují vysokou spolehlivostí a odolností proti protáčení na ráfcích. Také zde funguje skvělé a vysoce účinné brzdění na mokrém povrchu.  Tyto pneumatiky můžete všestranně použít. Také vás jistě potěší kilometrový nájezd, jenž je vysoký. Tyto pneumatiky by také měly vydržet delší dobu než předešlá generace.

Představte si také, že pokud tato kola sjedete o šedesát procent, bezpečnost i výkon jsou zachovány. A to z toho důvodu, že v polovině hloubky běhounu můžeme najít objevující se vzorek, který je nový.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient