O jakém bydlení sní ženy?

Milé dámy. Každá z vás jistě, když byla malá, měla svá tajná přání. Některé jste se chtěli stát princeznou a čekat až vás vysvobodí krásný princ ze zakleté věže nebo některé jste toužily po všech hračkách světa a tak dále. Nemyslete na chvíli na své finance, v klidu se posaďte nebo si lehněte, zavřete oči a představujte si, jak byste si přáli, aby vypadal váš ideální dům či byt. Měl by mít pohádkovou zahradu, několik velkých pokojů, luxusní kuchyně, spoustu květin…..Nebojte se a popusťte uzdu vaší báječné fantazie, můžete si to bez zábran dovolit.

Mnoho žen bydlí v dnešní době často v těsném bytě v paneláku. Pár vlastní domy. Jenže i tak, málokterá žena má zařízený svůj dům či byt tak, aby byly do detailů splněny všechny požadavky a sny. Zamyslete se, máte doma velikou šatnu jen sama pro sebe nebo svou velkou, třeba růžovou koupelnu a další koupelnu pro svého partnera? Nebo kuchyň, ve které budete vařit jako královna a budete se zde cítit příjemně. Spoustu žen také touží po skvělém spánku a odpočinku ve veliké posteli a aby ta postel měla třeba nebesa nebo příjemnou madrac.

Romantika i praktičnost

Jak jsme se již výše zmiňovali, hodně z žen by chtělo mít svou obrovskou samostatnou šatnu, kde by měli čistě svůj prostor na všechny svoje boty a oblečení. Ale podobně jako šatna, hodí se i třeba pracovna nebo super žehlička. Ženy jsou křehké bytosti a zároveň velké romantičky, takže jistě by je potěšil útulný krb, kuchyně ve dřevě, či hezká zahrada s bazénem. A i když si všechna přání nemůžeme splnit, můžeme mít radost, že sdílíme svůj dům nebo byt s lidmi, které milujeme a oni milují nás.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient