Ochranné? Okrasné? Hlavně, že betonové!

Plot je nedílnou součástí každého domu ve městě i na venkově. Je vhodný obzvlášť pro ty, kteří by rádi začali využívat zahradu, chtějí zde nechat hrát své děti, vypustit sema své domácí mazlíčky. Pro jejich bezpečí a také vaše soukromí je třeba vybrat vhodný plot. Před samotným výběrem si ujasněte, co od plotu očekáváte, zda má plnit okrasnou funkci, nebo má být hlavně funkční, nebo od něj chcete všechno dohromady. Vyzkoušejte betonové ploty, i když je podle názvu mnozí odsuzují, jsou velmi kvalitní, odolné a navzdory betonovému materiálu i okrasné.

Co od plotu chtít

Je pro vás důležité bezpečí? Chcete ochránit vaše soukromí, váš majetek a cítit se doma v bezpečí? Tomuto účelu nejlépe poslouží vyšší betonový plot ve vybrané barvě a dekoru. Betonové ploty jsou totiž nejčastěji neprůhledné, masivní a velmi pevné. Stojíte-li spíš o dekorativní oplocení, bude vám stačit nižší betonový plot. Nemusíte se bát obloukového zakončení ani lamelového plotu, který není zcela neprůhledný, zato však vypadá skvěle. Oživením pro betonový plot je také dřevěné zakončení, které jej opticky odlehčí. V každém případě si vždy vyberete barvu i dekor podle toho, který se bude podle vás lépe hodit k vašemu domu.

Ploty z kvalitního betonu jsou vždy nápadné a poutají na sebe pozornost. Beton je vysoce odolný a pevný, má dlouhou životnost a nevyžaduje žádnou údržbu. Proto si jej vybírají lidé, kteří nemají mnoho volného času a kteří od plotu očekávají nejen roli strážce, ale i okrasnou funkci. U betonového plotu máte možnost volit nejen výšku a tvar zakončení, ale také barvu a dekor, který může mít z jedné nebo obou stran. Vsadit můžete na lamelový plot, který je na rozdíl od běžného betonového plotu částečně průhledný a vytváří kolem domu zajímavý efekt. Betonové plotové dílce můžete doplnit také o dřevěné latě, ty mohou být použity v průběhu i k zakončení plotu a vypadají vždy skvěle. Nevíte-li si sami s výběrem rady, nechte si poradit on-line na Betonoveploty.net, nebo nás navštivte v naší vzorkové prodejně v Tupadlech u Čáslavi.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient