P Shine – mějte krásné nehty bez chemie

Upravené nehty mnohé napovídají o člověku jako takovém. Jsou jakousi vizitkou každé osobnosti. Ale používání čisticích prostředků, špatné ovzduší kolem nás či nesprávně složená strava může způsobit, že nehty nevypadají tak dobře, jako by každý z nás chtěl. Velkým trendem se v poslední době stala manikúra P Shine, což je speciální čínská manikúra, která je určena lidem, jež touží po přirozené kráse svých nehtů. V dnešním článku se na tuto manikúru podíváme podrobněji.

Leštění nehtů má bohatou historii a už tuto metodu používali japonští předkové. V roce 1958 však vznikl název P Shine podle stejnojmenné tokijské společnosti, která se začala specializovat na výrobu přírodních produktů pro tuto manikúru a také začala tyto výrobky distribuovat. V současné době je manikúra P Shine a také samotné výrobky známé po celém světě. A jak můžete vidět, Česká republika není výjimkou.

Co je P Shine?

Když se řekne P Shine, každý by si měl představit přírodní techniku úpravy nehtů. Cílem této metody je prokrvit a zajistit růst nehtů, posilnit je, zvýšit jejich lesk a navíc jim dodat ztracené vitaminy, jako je vitamin B a podobně. Tato technika je používána zejména na nehty, které mají sklon k třepení a lámání. Nehty po této manikúře lépe a rychleji rostou, vypadají hezky a navíc působí upraveně a reprezentativně.

Mezi hlavní složky, ze kterých jsou produkty na P Shine složeny, patří včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, vitamin B, vitamin A, E a H, glycerin a panthenol.

Jestliže si nechcete dělat metodu P Shine doma, ale raději navštívíte některé z nehtových studií, můžete, protože tato manikúra je v nabídce mnoha nehtových studií. Určitě najdete ideální studio i pro vás. Manikúra vám zabere kolem půl hodiny a na jejich obnovu chodíte každý měsíc.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient