Plastové sudy jsou nejen na dešťovou vodu

Dešťová voda je především na zahradách nenahraditelná, protože se používá na zalévání zeleniny i záhonů s květinami. Pokud byste používali pitnou vodu, značně by se vám pěstování zeleniny a rostlin prodražilo. Pro zachycení dešťové vody se používají plastové sudy, které však mají mnohem širší uplatnění. V následujících řádcích vám prozradíme, podle čeho takový sud vybírat a co všechno současný trh nabízí. 

Vodné a stočné se každým rokem zdražuje, a proto spousta majitelů rodinných domů hledá způsob, jak ušetřit. Využití dešťové vody může snížit náklady na vody v domácnosti až o polovinu. Plastové sudy jsou v takové situaci ideálními pomocníky, protože jsou odolné vůči nepřízni počasí a neztrácí ani po designové stránce. Rozlučte se se starými nevzhlednými barely. 

Plastové sudy i pro skladování

Velice často se setkáte s plastovými sudy ve skladech i v potravinářském průmyslu. Stejně tak se využívají v chemickém, elektrotechnickém i automobilovém odvětví. Podle potřeby si zvolíte, jestli má mít plastový sud šroubovací, nebo odnímatelné víko. Pro sběr dešťové vody vám postačí varianta bez víka. Zajímavou alternativou jsou plastové sudy s kohoutkem. 

Vybírat můžete hned z několika kapacit. Plastové sudy mají různé objemy – 120 litrů i 220 litrů. Samozřejmě nechybí ani menší provedení o 30 litrech či 50 litrech. 

Podvozky pod přepravky

Ve skladech by neměly chybět ještě podvozky pod přepravky vyrobené z materiálu ABS. Slouží k snadné manipulaci s přepravkami, přičemž podvozky zvládnou převézt buď jednu větší přepravku, nebo i dvě menší. Pro výrobu podvozků se používá vysoce kvalitní materiál, jenž nepraská a neláme se. Nosnost se pohybuje okolo 300 kilogramů.

Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si objednáte plastové sudy i podvozky pod přepravky, podívejte se do pestrého produktového portfolia firmy PK Group 2016, s.r.o.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient