Proč zrovna Audi?

Jednoho dne se probudíte a řeknete si, že potřebujete rychlé auto nebo nějaký skvělý, rychlý off-road. Přesně z tohoto důvodu je tady Audi pro nás. Audi je už několik desítek let považováno za jedno z nejlepších aut vůbec. A to nejen pro jeho rychlost, ale také komfort nebo nedávno novým typem off-roadu Audi Q3, Q5, Q7 a Q8.
V následujících větách si představíme různé modely Audi a jeho největší předosti. Začneme s Audi A1 a Audi A3. Tyto dva typy jsou si velice podobné, ale A3jka má více komfortu a má větší výkon. Taková Audi A2 se hodně liší od ostatních typů. A2jka se hodí hlavně pro ty, kteří rádi nakupují, jezdí každý den do práce a nepotřebují zrovna super sportovní auto s obrovskou spotřebou paliva.
A1 a A3 jsou pro ty, kteří si chtějí užít rychlejší jízdu a také šetrnou pro palivo. Dalšími krasavci jsou Audi A4, A5, A6, A7 a A8. Audiny A4 až A6 jsou sportovní vozy určené pro rychlejší jízdu a nádherný pocit za volantem. A7 – A8 se berou jako limuzíny. V těchto typech se cítíte jako na pohovce a užíváte si klidnou jízdu s luxusem uvnitř.
Audi Qčkových verzí jsou vybaveny 4×4 systémem (pohon všech kol) a hodí se tedy do terénu. Jako poslední typ bychom rádi uvedli Audi S3 – S6 a RS3 – RS6. Tihle krasavci jsou upraveni natolik, že 250 – 300 km/h rychlost překonají levou zadní. A co teprve Audi R8? Tenhle je pro ty největší fajnšmekry. Její krásná 19″ nebo 20″ kola vpuštěná do nízkoprofilové letní pneumatiky.
Na závěr bychom chtěli dodat, že Audi je jedno z nejkrásnějším aut vůbec a mít ho doma je jeden ze splněných snů všech milovníků super aut. A jak si Audi pořídit? Pokud jej chcete hned, připravte se na částku v řádech miliónů korun nebo si můžete vzít úvěr na auto a hurá za volant.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient