Prodej užitkových vozů z bazaru je ideálním řešením pro nejednoho podnikatele

Celou řadu podnikatelských aktivit bez automobilu nerozjedeme. Nové užitkové vozy však nejsou levnou záležitostí. Pořiďte si je z bazaru. Lze to i na úvěr a s nulovou akontací.

Rádi byste začali podnikat v jiném oboru, avšak bez dodávky či jiného speciálního užitkového vozu je to nereálné? Nemusíte kupovat drahý nový vůz. Na ten je čas ve chvíli, když se vám bude v podnikání skutečně dařit. Začněte tím, že si vyhlídnete vhodný vůz ve specializovaném autobazaru. Takovým je pražské VANS CENTRE.

VANS CENTRE nabízí ojeté užitkové vozy. Ty však též vykupuje a pronajímá. Prodej užitkových vozů je skutečně, pokud jde o nabídku, široký. Pořídíte si furgon/van, chlaďák mrazák, pickup, přívěs, sklápěč, dodávku skříň, valník, auto se speciální nástavbou, ale též nákladní a osobní vůz.

Užitková vozidla z VANS CENTRE vám pomohou rozjet vaše podnikání, nebo jej rozšířit

Vozidla se hodí pro živnostníky, ale i firmy, které potřebují rychle a levně rozšířit svůj vozový park. Speciální možnosti pak nabízí minibusy. Hledáte „prodej minibus“? Proč ne! Začněte vozit třeba české turisty po českých památkách. Minibus se hodí ale i pro různé cestovní kanceláře, pořadatele sportovních akcí či sportovních zájezdů.

Ve VANS CENTRE vyřídíte přímo i úvěr na vozidlo

Nemáte na nákup ojetého vozidla volné finance? To vůbec nevadí. Ve VANS CENTRE vám pomohou i s vyřízením úvěru. S vozidlem odjedete dokonce i bez první platby. Při nákupu vozidla do 600 000 Kč nemusíte dokládat ani své příjmy. Firma spolupracuje hned s několika úvěrovými společnostmi: sAutoleasing, MONETA, Reiffeisen Leasing a s Mercedes-Benz Financial. U vozidel do 400 000 Kč si dokonce vystačíte s občankou, IČO a s automobilem bez akontace odjíždíte již do 30 minut z autobazaru podnikat. Takže rozjet podnikání, případně jej díky správnému vozidlu vylepšit, je skutečně jednoduché a rychlé.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient