Venkovní vířivka na vaší zahradě: Vystačíte si s rovnou plochou na přiměřeném prostoru

Venkovní vířivky poskytují dokonalé wellness v soukromí – nemusíte nikam dojíždět, rezervovat si termín, platit vstupné, ani se dělit o prostor s cizími lidmi. Do venkovní vířivky můžete skočit klidně ráno po probuzení, odpoledne po návratu z práce nebo večer při příjemně strávených chvílích s rodinou či blízkými. A sloužit vám bude i v zimě, když zvolíte správný model. Existují však základní fakta, která byste měli před pořízením venkovní vířivky znát. Pojďme se na ně podívat.

Nekupujte vířivku bez rozmyslu aneb neznalost neomlouvá

Než se vydáte koupit si venkovní vířivku, seznamte se alespoň se základními fakty, jež vám napoví, zda se vířivka k vám na zahradu či terasu hodí.

·  Pamatujte na to, že venkovní vířivka vyžaduje umístění v prostoru s rovnou, zpevněnou plochou (může to být betonová deska, zámková dlažba, ale klidně i terasová prkna, důležitá je především dostatečná nosnost podkladu).

·  Pro připojení venkovní vířivky budete potřebovat elektřinu, a to ideálně 380 V (400 V). Budete-li kupovat pouze menší vířivku s nižším výkonem čerpadla, pak vám postačí i 230 V, musíte ale počítat s tím, že během masáže dojde k odpojení vyhřívání.

·  Pro fungování ani připojení vířivky není potřeba trvalé připojení ke zdroji vody.

·  Chcete-li venkovní vířivku používat celoročně, tedy i během zimy, je třeba vybrat správný model – doporučujeme vám obrátit se na specialistu, jako je společnost Spahouse.cz, která je výhradním distributorem vířivek IQue Sweden. Tyto vířivky jsou určeny i do těch nejdrsnějších severských podmínek, takže disponují nízkoenergetickou trojitou termální izolací a zaručují až 20letou životnost.

·  Nechcete-li za provoz vířivky vyhazovat majlant, pořiďte si kvalitní model s vysoce účinnou izolací a rekuperačním čerpadlem. Nízké náklady na provoz vám zajistí opět vířivky od Spahouse.cz – při používání 2–3× týdně vás vyjde přibližně na 1500 Kč za měsíc.

Pokud tedy máte na své zahradě či terase vhodný prostor s připojením k elektřině, neváhejte a venkovní vířivku si pořiďte – rozhodně nebudete litovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient