Bude BMW X4 M Performance s ostrým turbodieselem?

Mnoho lidí, zvláště však pány, zajímají horké novinky z automobilového průmyslu. Třeba si chcete udělat radost a toužíte si pořídit v blízké době nový vůz “zvučné” značky jako je třeba volkswagen passat nebo BMX. Můžete sledovat inzeráty v novinách či na internetu nebo navštívit kupříkladu autobazar.  Možná jste nezaregistrovali všechny novinky ve světě aut. My vám nyní přinášíme ty  z Mnichova, kde se časy mění a na trh přicházejí tříválce s pohonem předních kol, přičemž na trhu jsou k dostání i ostré motory naftové. A povíme si něco o BMW řady M Performance.

U aut BMW se za poslední dobu můžeme spolehnout především na turbodmychadla v přeplňovaných i vznětových motorech. Pro diesely, které jsou nejvýkonnější se vytvořila právě řada M Performance. A tuto skutečnost můžeme najít u sedanů a kombi ze série číslo 5 a to konkrétně verzi M550d a X5. Pokud chcete raději menší modely, nadchnou vás třeba model M135i.

Svou premiéru bude mít menší crossover X4, který se představí na jaře v Ženevě. Návrh však byl představen již tento rok a to v dubnu v Šanghaji. Pokud jste čekali zážehové “emko” na základě X4, tak vás musíme zklamat, protože ten v nabídce není. Můžeme spíše počítat s třílitrovým šestiválcem, která má jediné turbodmychadlo, popřípadě s dvoulitrovým čtyřválcem. Nechme se proto překvapit, co nám BMW přichystá příští rok.

 

 

 

 

 

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient