Chcete peníze na ruku? Prodejte své vozidlo za hotové!

Do tíživé finanční situace se někdy může dostat každý. Ještě před tím, než začnete klepat na dveře bankovních i nebankovních institucí, zkuste zpeněžit věci či vozidla, která již nevyužíváte. Třeba starou motorku, přívěs nebo automobil. A my víme, kde prodáte opravdu rychle!

Výkupem vozidel za hotové se například zabývá společnost s týmž názvem ZAHOTOVÉ. S mnohaletou historií a zakládající si na férovém vztahu se zákazníkem, bez kterého se úspěšné podnikání v podstatě neobejde. 

Cenu se dozvíte předem

Scénář prodeje vašeho vozidla v tomto případě bude vypadat zhruba následovně: orientační cenu vámi prodávaného vozidla se dozvíte ještě před tím, než si jej prohlédne profesionální automechanik. Stačí, když na stránkách zahotove.cz vyplníte formulář, do něhož uvedete základní informace týkající se značky, stáří vozidla a počtu najetých kilometrů.

Nulové riziko reklamací

Upozorňujeme, že bazar k výkupu přijímá i vozy ve velmi špatném stavu, s velkým počtem najetých kilometrů či přímo vozy v likvidaci (více se dozvíte na odkazu vozidla likvidace). Za technický stav automobilu navíc přebírá plnou odpovědnost, což v reálu znamená, že vám nehrozí žádné riziko případných reklamací. 

Opravdu rychle uzavřený obchod

Bude-li se vám cena zamlouvat, domluvíte si s pracovníkem bazaru schůzku. Ten vás do 24 hodin navštíví na kterémkoliv místě v Čechách! Vozidlo si prohlédne a cenu popřípadě zpřesní. A vůz si sám bez zbytečné byrokracie odveze. Před tím vám však domluvenou částku vyplatí! K tomu za vás vyřídí veškerou nutnou administrativu, poradí se zrušením pojištění, a dokonce za vás doplatí úvěr či leasing. Ještě váháte? Neměli byste! Obzvláště pokud skutečně potřebujete peníze na ruku! Více informací hledejte na odkazu Liberec výkup aut.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient