Jak na důkladné čištění koberců, sedaček a matrací?

Používáte-li doma klasický vysavač, s nímž čistíte koberce a podlahy, případně také sedačky a matrace, nikdy se nezbavíte kompletně veškerého prachu a špíny. Mnohdy se koberec může zdát naprosto čistý, ovšem při detailním pohledu byste viděli, že v jeho vlasech zůstává značné množství prachových částic a trvale usazené špíny. K tomu, abyste mohli opravdu říci, že jsou koberce, sedačky a matrace stoprocentně čisté, je zapotřebí si pozvat odborníky, kteří disponují patřičným vybavením.

Jedinečný způsob čištění koberců karbonizační metodou

Pro perfektní úklid si pozvěte firmu Carpet Brothers. Čistíme koberce v Liberci a jeho okolí. Máme k dispozici špičkovou techniku, jež je založená na takzvaném karbonizačním čištění. Celý proces čištění koberců zahrnuje několik fází. Nejprve náš odborník zjistí, jak závažně jsou koberce zaneřáděné. Následně použije speciální náčiní, díky němuž dojde k uvolnění usazené špíny, kterou běžné vysavače nemají šanci vysát. Profesionální přístroj odstraní hrubé nečistoty, načež se provede postřik vhodným čistícím prostředkem. Ten se nechá chvilku působit, poté se koberce poctivě vysají další profesionální technikou. Materiál se tak zbaví téměř 100 % veškeré špíny. Tímto způsobem rovněž čistíme sedačky v Liberci a nedalekých lokalitách, potažmo další materiály a prvky, jako jsou matrace a čalounění.

Jak často provádět detailní čištění koberců a sedaček?

Intenzivní karbonizační čištění koberců a sedaček je vhodné provádět minimálně několikrát do roka. Výsledek je natolik dobrý, že se v interiérech prach nejenže nevyskytuje, ale po nějakou dobu se ani neusazuje, takže je prostředí vhodné i pro lidi, kteří trpí různými alergiemi na prach, pyl apod. Pozvat si nás můžete nejen do domácností, profesionální čištění koberců a sedaček provádíme rovněž ve firmách a jejich kancelářích, kde jsou koberce značně zatěžované a je nutné tuto formu čištění realizovat přeci jen častěji nežli v domácích podmínkách.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient